Vítejte v nabídce

Linek Olinky

KNIHA Zachumlej se, pohádka začíná
PŘÍBĚHY ODVÁŽNÝCH aneb žijte si svůj sen
BÁSNĚ o kousek krásnější den

(více na Blogu)

Co mám ze srdce ráda

na tom širém světě?

Svou rodinu, dvě dcerky a manžela. Upřímně - občas bych nejraději odfrčela do jiné galexie, abych mohla jen BÝT, ale BÝT bez nich…i má fantazie je na to krátká.

Chvíle, kdy se ničeho a nikoho nebojím a jsem si bytostně jistá, že sedím na správné židli. Chvíle, kdy jsem obklopena lidmi, s kterými si broukáme stejnou písničku. Mám ráda lidskou rozmanitost, s některými si vášnivě povídám o andělech a vesmírných zákonech, s jinými třeba o pečené bábovce. Pokud jsou laskaví, autentičtí, mají smysl pro humor a srdce dokořán, jsem v sedmém nebi.

Humor, který neubližuje, má v sobě špetku ironie a rozesměje mě kolikrát tak, že nemůžu popadnout dech. Okolí pak koulí očima a ptá se, božééé, CO se zase směješ, popř. božééé, ČEMU se zase směješ. A já jim říkám, BOŽE, já už ani nevím.:o)

A kupodivu, což jsem si nikdy nemyslela, miluju chvíle ticha. Sedím, zavřu oči, dýchám, medituji…a svět je najednou to nejkrásnější místo na planetě Zemi.:o)

JMENUJI SE

Olga Rusnáková

Věříte, že každý člověk na Zemi má své oblíbené místo? Svůj prostor? Prostor, ve kterém se dějí malé zázraky? Já ano. Stále více věřím, že pokud děláme práci či nějakou činnost, kterou opravdu milujeme a dává nám smysl, přineseme do života velký smysl i ostatním. A určitou dávku inspirace, jiný vhled, růst a také radost a úlevu.

o-mne-foto-abstrakce

“Vždy, když přestanu hledat zázrak, objeví se a šokuje mě svou krásou”

moje

radost a záliba

Přenášet Vás na místa, které jsou vám alespoň trochu blízká. Do světa, kde si hluboce odpočinete. Do světa odvahy, inspirace a splněných snů. Do světa poezie a pohádek.